Welcome to my blog!

Říjen 2012

Další písničky

28. října 2012 v 12:07
Debby Ryan : Deck the halls , Made of matches , Hey Jessie , We ended right , Country girl , Open eyes , Texas guys , A wish comes true every day , We got the beat

Lady Gaga : Bad Romance , Poker face , Paparazzi

Tacabro : Tacata-Kaťata

Písničky

28. října 2012 v 11:38
Zendaya Coleman a Bella Thorne : Watch me , Fashion is my kryptonite , TTYLXOX A Something to dance for.

Zendaya : Swag it out , Dig down deeper , Something to dance for

Bella : Bubble gum boy , TTYLXOX

Caitlyn Taylor Love : Even if it kills me , I got your back , Stranded , Shut up , Never be over , Don't even think about it , Fast lane , From Soho to Tokyo

Mitchel Musso : Replaceable , Us against the world , Do it up , Walk away, Get out , How to lose a girl , Odd man out , Come back my love , If i didn'd have you , From above , Let's do this , Celebrate , Crystal ball , Every little thing ,Get away , Hey ! , Jingle bell rock , Lean on me , Let's make this last forever , Movin' in , Speed dial , Stand out , The in crowd , Welcome to Hollywood , White striped gloves , Meat rap , Cheese jerky rap , Let it go , Got your heart , Just go , Live like kings , Wasn't your girlfrend , You got me hooked , Empty , Open the door , The 3 R'S , Stuck on you , Shout it , The girl can't help it)

(zatím můj nejdelší článek)

Reklamy

28. října 2012 v 10:08
Napište mi jestli vás štvou ty pitomý reklamy tady na blogu.Nejdřív maj vyplej zvuk , a omylem přez ně přejedete a hned se jim spustí zvuk.To prostě nenávidim.Třeba si ktomu když píšu na blogu (jako třeba teď) pouštim písničky a myší omylem přejedu přes tu reklamu a hned něco kecá , to je prostě hrozný !.

Kolik mi je a co se stalo

28. října 2012 v 1:20
Je mi 10let a včera jsem se odvážila jít sem na blog.Sice nevim z jakýho důvodu jsem chtěla mít blog.Ašla jsem sem proto že jsem si ho založila 9.5. 2012 a poslední článek jsem psala 27.6. 2012.No a zrovna včera jsem napsala tři články.
Ohodnoťte mi znova ten blog protože jem si změnila ty otázky.

Mitchel Musso

27. října 2012 v 22:30
Mitchel Musso je úplně boží,akorát mi pořát na něm vadí to že má náušnice a příde mi že to jsou kytky.A taky v pár videoklipech má buť vlasy jako helmu,nebo má z nich polovinu na stranu a nebo má pankáče.A nebo ve videoklipu z BRAINSTORMU (to je jeho album) v písničce Empty za 1.vypadá jak kdyby byl na mol. za 2.tam rozmlátí kytaru o piáno a pak to piáno ještě dorazí a za 3.po něm nechutně lezou ňáký holky.Takže to jediný mi na něm dost vadí.
Celkem divnej článek
že jo?

Královská dvojčata

27. října 2012 v 21:39
Královský dvojčata jsou taky úplně boží.Ale víte co mi ve 3. sérii štve? To že Brady v ní nebude. Ale na 2. sérii se dívat budu za 1.bude tam Brady
za 2.ta první série už je celkem okoukaná
a za 3.a určitě bude hustá
(konečně sem se odvážila něco napsat po takový dlouhý době)

Znáte písničky co já?

27. října 2012 v 21:18
Čauky promiňte že jsem tu nebyla tak dlouho,protože jsem nevěděla o čem psát.Tak teď jsem tu.Jestli neznáte Mitchela Musso,tak si jeho písničky pusťte.Jednu vám poradim napište do youtubu:Mitchel Musso Shout it.Ta je ze všech jeho písniček moje nejoblíbenější.Já jí úplně zbožňuju.A jestli znáte Královská dvojčata,tak tam hraje Bradyho a má tam svoje dvojče Boomera.